[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Şiir ve güzel sözler » En Güzel Telefon Mesajları » sevgi mesajları
sevgi mesajları
calıkusuTarih: Çarşanba, 2011-01-19, 2:52 PM | Mesaj # 1
Çavuş
Grup: Arkadaşlar
Rep: 0
Durumu: Çevrimdışı
Sen Benim Yarınlarımdaki Batmayan Güneşimsin, Sen benim Güzel Yüzlü Deniz Gözlü Şeker Sözlü Bebeğimsin

Sevgiyi ANlatamam Sana Gözlerime Bak Oku Gözlerimi Anla!

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin

TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN? İlK aŞkIm DğİlSiN aFfEt SoN aŞkIm OlUr MuSuN???

BİR KELEBEK OLSAYDIM YAĞMUR GÜNEŞ DEMEDEN YANINA UÇARDIM.OMZUNA KONUp SANA DOYASIYA BAKARDIM BİR HABER VERMEDEN YANAĞINDAN ÖpER KAÇARDIM!…

Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anlaki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…

BIR GECE AY BANA SORDU ‘NEDEN SENI AGLATAN BIR KIZLA BERABERSIN? AYA BAKTIM VE DEDIMKI’ SEN HIC GOKYUZUNDEN VAZGECEBILIRMISIN…

NE OLUR GITME ELVEDA DEME BEN SENSIZ KADERIMLE NE YAPARIM SOYLE ERIYORUM SESSIZCE OLUYORUM GITGIDE OZLEM VAR AMA CARE YOK SEVGIME

SENI GETIRSIN DIYE GECELERE YALVARDIM BU HASRET BITSIN DIYE SAATLERCE AGLADIM GOZUMDEKI HER YASTA OZLEM VARDI EN BASTA KUSTUM SEVGIYE ASKA, AGLADIKCA AGLADIM.

HASRETIN SENELERE DONSEDE NE ASKINA BEDDUAM NE SANA KINIM VAR BANA BINBIR DERT CEKTIRSENDE SENI MAHSERE KADAR SEVMEYE YEMINIM VAR…

KIMBILIR HANGI AKSAM GUNESLE BERABER BENDE SONECEGIM KIMBILIR HANGI ELLERDEN SON SUYUMU ICECEGIM BELKI GOREMEDEN OLECEGIM FAKAT YINEDE SENI “EBEDIYEN SEVECEGIM”

GECENIN GUNESI DIYORLAR DOLUNAYA DOGRU GALIBA CUNKU IKI SEVGILI VAR DOLUNAYIN AYDINLATTIGI YOLDA…

PaTRoNTarih: Çarşanba, 2011-01-19, 5:57 PM | Mesaj # 2
Başkomutan
Grup: Yönetici
paylaşım icin teşekkürler

calıkusuTarih: Çarşanba, 2011-01-19, 8:02 PM | Mesaj # 3
Çavuş
clover rica ederim ne demek

1sibel1Tarih: Cuma, 2011-01-21, 4:31 PM | Mesaj # 4
Çaylak
güloo süpersin giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

calıkusuTarih: Cuma, 2011-01-21, 5:07 PM | Mesaj # 5
Çavuş
he ya ben süpermen ama bayan versiyonu bilmidin sen uçarken görmedinmi sen beni biggrin

PaTRoNTarih: Cuma, 2011-01-21, 10:40 PM | Mesaj # 6
Başkomutan
Grup: Yönetici
badmood band

Forum » Şiir ve güzel sözler » En Güzel Telefon Mesajları » sevgi mesajları
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: