[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Şiir ve güzel sözler » En Damar Sözler » ARABEKS SÖZLER2
ARABEKS SÖZLER2
calıkusuTarih: Cuma, 2011-01-21, 1:06 PM | Mesaj # 1
Çavuş
Grup: Arkadaşlar
Rep: 0
Durumu: Çevrimdışı
SENIN ICIN KAN DOKMEM GEREKIYORSA BU DUNYANIN SAH DAMARINI KESERIM..AMA ILLEDE BENIM KANIMI ISTIYORSAN BIRAK BENI GUZELIM BEN SENI TOPRAKTADA SEVERIM…

BIZ HER NE KADAR LOS ISIK ALTINDA MINI ETEKLI KIZLARLA DANS ETMESINI BILMESEKTE MAHALLE KOSELERINDE YAGMUR ALTLARINDA DELIKANLICA SEVMESINI HERKESTEN DAHA IYI BILIRIZ…

Zamanında Sevdiklerimizi Tek Tek Sileriz..

Bu hayat bizim istediğimiz gibi yaşarız..

Siz kaldırım taşlarını sayarken.Biz kaldırım taşlarının karesini alıyorduk
Bizde sabah olmaz bizde güneş doğmaz biz isyankarız kızım bizimle dost olmak size yakışmaz…

BİZLER;Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız
Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

Kral olsan ne yazar,tacın olsa çok yazar.İnsan olsan ne yazar,adam olsun işte o yarar..!

Biz Hayata Tek GeldiK..Tek Gideriz..

İstenmediğimiz zaman değil,istediğimiz zaman gideriz

Yola birlikte çıktık yol bitmedikçe ayrılık olmaz..

Herşeyin, zamanı var; yaşamanın, sevmenin, hatta ölmenin bile..

Dünyayda hiç kimseye güvenme Çünkü beyaz gülün bile gölgesi siyahtır

ictigim Sarab Olsun Cektigim Esrar Olsun Sevdigim Kiz Muslumcuyse Bu Can Ona Feda Olsun. Nerede Bir Muslumcu Gorursen Beni Hatirla.

Guller Arasinda Bir Diken Kirik Masada Icki Icen Azab Olmus GÖnlÜ Esrar Ceken Nerede Bir Muslumcu GÖrÜrsen Beni Hatirla!

Ne Orhan Ne Ferdi Kimse Bilmez Bendeki Derdi Sen SÖyle MÜslÜm Baba “”nereden Sevdim O Zalimi!”"

Cesedi Meyhanede Bulunmus Icki Dolu Masaya Konulmus Dua Yerine Muslum Okunmus Nerede Bir MÜslÜmcÜ GÖrÜrsen Beni Hatirla!

geceleri Parklarda Yatan Ac Karnini Sigarayla Doyuran Yakasiz GÖmlege Kravat Takan Nerede Bir MÜslÜmcÜ GÖrÜrsen Beni Hatirla!

Kim Demiski Sarhosluk KÖtÜ Seydir .. Oysa Ben Herseyimi Ayikken Yitirdim!

Yalnizdim Bİrtanem Yİne Dun Aksam. Hep Senİ Dusundum Hep Senİ Andim Dayanilmaz Bİrsey Oldu Hasretİn. Dun Gece Resmİnİ Optumde Yattim!

PaTRoNTarih: Cuma, 2011-01-21, 1:43 PM | Mesaj # 2
Başkomutan
Grup: Yönetici
Rep: 0
Durumu: Çevrimdışı
elelrine saglik cok güzel paylaşım

Forum » Şiir ve güzel sözler » En Damar Sözler » ARABEKS SÖZLER2
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: